Мати гарний смак – це велика удача, але, по-перше, не всім щастить, а по-друге, смак можна спробувати в собі розвинути. Одним з основних ознак гарного смаку є вміння комбінувати кольори. Якщо ви вивчите декілька нехитрих правил поєднання кольорів в одязі, то з часом ви зумієте навчитися порушувати ці правила для того, щоб домогтися максимально вигідного для вашої зовнішності ефекту. Якщо ви, звичайно, не прихильниця total look в єдиній кольоровій гамі.
Поєднання кольорів в одязі – найважливіше
Для творців модного одягу існують два способи комбінувати кольори в одному вбранні – контраст і гризайль. Контраст – це поєднання протилежних відтінків колірного кола (наприклад, чорний з білим), гризайль – поєднання відтінків, розташованих по сусідству (наприклад, білий і світло-блакитний). Ми хочемо запропонувати вам шість золотих правил поєднання кольорів в одязі, які допоможуть вам стати бездоганною.
- За основу завжди береться один колір. Він буде переважати, інші – його доповнювати.
- У вашому образі повинно бути не більше трьох кольорів.
- Яскравий колір можна вдало відтінити менш яскравим спорідненим відтінком (гризайль).
- Чорний, білий і сірий колір вважаються нейтральними і поєднуються з будь-якими кольорами.
- Світлі відтінки візуально розширюють, тому нижня частина костюма повинна бути темніше верхньої.
- Яскраві і світлі кольори більше підходять для верхньої частини костюма: вони освіжають колір обличчя і відтіняють наряд в цілому.
У модельєрів є таке поняття, як компліментарне поєднання кольорів в одязі, що дозволяє гармонійно поєднувати контрастні тони. Найвдалішими поєднаннями з точки зору класики жанру виглядають: червоний + зелений, фіолетвий + жовтий, помаранчевий + синій, хоча дизайнери стверджують, що величезне значення в цьому випадку мають кольоротип моделей. Поговоримо ж про кольоротипи, оскільки одне і те ж поєднання може зробити брюнетку томливою красунею, а блондинку просто знеособити.
Якщо ви смаглявка з темним волоссям, вам підуть такі поєднання кольорів в одязі: рожевий з помаранчевим, червоний з чорним, фіалковий зі світло-зеленим, зелений з бежевим, сливовий з бежевим, червоний із сірим.
Блідолицій шатенці слід вибирати: бежевий з білим, темно-синій з бежевим, каштановий з жовтим, каштановий з кремовим, сірий з каштановим. Світле обличчя і темне волосся – ознака високої контрастності зовнішності, тому саме цей тип може дозволити собі сміливі експерименти в поєднанні кольорів.
Блондинку зі світлою шкірою освіжать: шоколадний з червоним, чорний з білим, хакі з шоколадним, світло-коричневий з чорним, сірий з чорним, світло-бузковий з каштановим. Слід уточнити, що чорний колір в цих поєднаннях потрібно носити в нижній частині костюма, оскільки він може просто «з'їсти» ніжну красу блондинки.
І ще дві важливих деталі:
1) вечірні наряди повинні бути яскравіше денних або хоча б насиченіше за кольором;
2) рахуючи кількість відтінків у вашому вбранні, не забувайте враховувати колір взуття, сумки, пояси, біжутерії та інших аксесуарів. Пам'ятайте: не більше трьох кольорів одночасно.
Це були заповіді. А тепер – смертні гріхи. Ні за яких обставин не носіть одяг в таких поєднаннях: зелений і синій, коричневий і чорний, червоний і рожевий, темно-синій і чорний, сливовий і фіолетовий, світло-бузковий і фіалковий. Такі комбінації – не для простих смертних, а для представників богеми, таких, як Леді Гага або Ріанна, звичайну ж людину відразу звинуватять у відсутності смаку.
Поєднання кольорів в одязі – одне з найбільш важливих складових дизайнерського мистецтва. Дотримуйтесь його законів, але не бійтеся експериментувати, адже якщо дотримання правил говорить про бездоганність смаку, то порушення правил, якщо воно на вашу користь – про непересічність вашої особистості.
Комментариев нет:
Отправить комментарий